Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery IP domowe

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP domowe


Kamery IP domowe
Kamery IP domowe to grupa kamer sieciowych IP, które dzięki przystępnej cenie oraz zastosowanym rozwiązaniom, są odpowiednio przystosowane do budowy systemów monitoringu wizyjnego dla domów jednorodzinnych i mieszkań. Przeważnie kamery IP tego typu stosuje się do monitorowania opiekunek do dzieci, podczas gdy my jesteśmy w pracy lub delegacji.

Z myślą o łatwej budowie tego typu systemów dozoru wideo za rozsądną cenę, firma LC Security wprowadziła do oferty dwie kamery IP, w postaci kamery sieciowej stałopozycyjnej LC-350 IP oraz kamery obrotowej LC-355 IP. Oba produkty posiadają estetyczną obudowę w kolorze białym, która bardzo dobrze komponuje się z wystrojem większości pomieszczeń.

Prezentowane kamery sieciowe IP domowe dostarczają wyraźny i bogaty w detale obraz w rozdzielczości VGA (640x480). Szczegółowość generowanego obrazu jest wystarczająca do dokładnego rozpoznawania obserwowanych osób i przedmiotów. Opcja pracy w sieci bezprzewodowej WiFi (802.11b/g) pozwala na ich bezproblemowy montaż w dowolnym miejscu. Eliminacja przewodów transmisyjnych, zmniejsza koszty budowy domowego systemu nadzoru wideo. Zarówno kamera stałopozycyjna LC-350, jak i kamera obrotowa LC-355, została wyposażona w mikrofon i głośnik, co pozwala na realizację dwukierunkowej komunikacji audio. Kolejną zaletą prezentowanych kamer IP jest funkcja Dzień/Noc z oświetlaczem podczerwieni, która umożliwia prowadzenie obserwacji, nawet gdy w pomieszczeniu panuje całkowita ciemność.

Pozostałe warte uwagi cechu użytkowe kamery LC-350 IP i LC-355 IP: detekcja ruchu, podgląd obrazu za pomocą urządzeń mobilnych, wysyłanie zdjęć ze zdarzeń alarmowych na adres e-mail i FTP czy obsługa wielu przeglądarek internetowych.