Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Bezprzewodowa kamera megapikselowa w obudowie kopułkowej

Strona główna  »  Artykuły  »  Bezprzewodowa kamera megapikselowa w obudowie kopułkowej


Bezprzewodowa kamera megapikselowa w obudowie kopułkowej
Z myślą o wymagających użytkownikach, którzy poszukują przystępnej cenowo kamery megapikselowej w obudowie kopułkowej, firma LC Security wprowadziła do sprzedaży kamerę IP LC-613, charakteryzująca się doskonałą reprodukcją obserwowanej sceny oraz bardzo wysoką funkcjonalnością.

Kamera megapikselowa LC-613 została skonstruowana w oparciu o sprawdzone rozwiązania, która gwarantują bezawaryjną pracę urządzenia oraz pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości obrazu. Znajdujący się na wyposażeniu kamery przetwornik obrazu jest w stanie dostarczyć bardzo wyraźny obraz z dużą ilością detali w rozdzielczości 2 Mpix, niezależnie od tego czy obserwacja jest prowadzona w dzień czy w nocy.

Wysoka jakość obrazu umożliwia dokładną wideoweryfikację obserwowanych osób i zdarzeń alarmowych. Praca w trybie całodobowym jest możliwa dzięki prawdziwej funkcji Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem podczerwieni, umożliwiającym prowadzenie obserwacji nawet w całkowitej ciemności. Kolejnym atutem kamery IP LC-613 jest łączność bezprzewodowa o zasięgu do 100 m, która znacznie ułatwia instalację urządzenia oraz umożliwia jego montaż w trudno dostępnych miejscach. Warto także wspomnieć o pozostałych opcjach użytkowych prezentowanej kamery, takich jak: detekcja ruchu, ochrona stref prywatnych, dwukierunkowa transmisja dźwięku (wbudowany mikrofon), łączenie z serwerem VPN, 16 użytkowników jednocześnie, powiadamianie o alarmach na e-mail, sekwencyjne wykonywanie zdjęć w formacie .jpg,  praca wg harmonogramu oraz obsługa mobilna oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone.