Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Posiadasz sklep i chciałbyś go skutecznie i niedrogo zabezpieczyć za pomocą sieciowego systemu telewizji przemysłowej? Cenisz sobie łatwość instalacji, prostotę konfiguracji oraz komfort obsługi? Jeśli tak to odpowiedzią na Twoje pytania może być kamera obrotowa IP LC Security w wersji LC-310 IP Mpix, którą stworzono z myślą o wewnętrznych systemach monitoringu IP, w których kamery IP muszą zapewniać szczegółowy obraz wideo przez całą dobę.
Poszukujesz niedrogiej, eleganckiej i skutecznej kamery bezprzewodowej, którą będziesz mógł wykorzystać jako elektroniczna niania lub kamera do nadzoru wideo domu, biura lub mieszkania. Oczekujesz od niej możliwości zdalnego podglądu obrazu za pomocą smartfonu oraz rejestracji wideo z dźwiękiem na kartach pamięci telefonu. Jeśli tak to nowa kamera bezprzewodowa WiFI LC Security w wersji LC-GO jest produktem stworzonym dla Ciebie.
Kamery sieciowe coraz częściej zastępują dotychczas stosowane kamery analogowe. Podobnie jest w przypadku kamer przemysłowych z funkcjami panoramowania i pochylania, które powszechnie są stosowane do monitorowania dużych obiektów, takich jak: pasaże handlowe, boisk szkolne, stadiony sportowe, parkingi strzeżone oraz przedsiębiorstwa produkcyjne. Jedną z ciekawszych propozycji w zakresie kamer IP z głowicą uchylno-obrotową przygotowała firma LC Security, a jest nią ekonomiczna kamera megapikselowa w wersji LC-340 IP.
Kamera sieciowa LC-354 IP powstała specjalnie z myślą o budowie funkcjonalnych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu IP dla domu lub mieszkania, w których konieczne jest nagrywanie obrazu z dźwiękiem oraz prowadzenie obserwacji przez całą dobę. Ze względu na swoje właściwości użytkowe doskonale sprawdza się w nadzorze opiekunek do dzieci oraz niemowląt znajdujących się w oddalonych pomieszczeniach domu.
LC-460 LC Security to profesjonalna kamera IP o jakości obrazu HD 720p, która została zaprojektowana pod kątem zastosowania wewnątrz budynków, w których wymaga się prowadzenia nadzoru wideo przez całą dobę oraz dokładnej identyfikacji osób i przedmiotów znajdujących się w strefie monitorowanej. Ze względu na swoje cechy użytkowe, kamera megapikselowa LC-460 doskonale sprawdza się w systemach telewizji przemysłowej CCTV IP dla sklepów, magazynów, firm, szkół, hoteli oraz obiektów użyteczności publicznej.
Kamery IP domowe to grupa kamer sieciowych IP, które dzięki przystępnej cenie oraz zastosowanym rozwiązaniom, są odpowiednio przystosowane do budowy systemów monitoringu wizyjnego dla domów jednorodzinnych i mieszkań. Przeważnie kamery IP tego typu stosuje się do monitorowania opiekunek do dzieci, podczas gdy my jesteśmy w pracy lub delegacji.
Z myślą o wymagających użytkownikach, którzy poszukują przystępnej cenowo kamery megapikselowej w obudowie kopułkowej, firma LC Security wprowadziła do sprzedaży kamerę IP LC-613, charakteryzująca się doskonałą reprodukcją obserwowanej sceny oraz bardzo wysoką funkcjonalnością.
MD7560X Vivotek to najwyższej klasy 2-megapikselowa kamera sieciowa IP, którą zaprojektowano z myślą o zastosowaniu w systemach nadzoru wideo CCTV IP dla środków transportu publicznego, np. autobusów, tramwajów, itp. Kamera IP Vivotek MD7560X posiada kopułkową obudowę wandaloodporną o niewielkich rozmiarach i klasie szczelności IP67, która zapewnia kompleksową ochronę urządzenia przed atakami (wandalizm) oraz zdarzeniami losowymi.
Firma Geovision wprowadziła do swojej oferty nowe, kamery kopułkowe z serii GV-MFD520, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami oraz możliwością dostarczenia bardzo szczegółowego obrazu w rozdzielczości do 5MP – obsługa standardu Full HD 1080p. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzają się w dyskretnych systemach nadzoru wideo, natomiast doskonała jakość obrazu, pozwala na ich zastosowanie w miejscach, w których konieczne jest dokładne rozpoznanie nawet najmniejszych obiektów, np. nominały banknotu czy biżuterii.
Wandaloodporna kamera IP z serii IP7142 VIVOTEK to profesjonalne urządzenie sieciowe, które odpowiednio przystosowano do pracy w zewnętrznych warunkach środowiskowych. Kamera IP 7142 VIVOTEK posiada obudowę o normie IP66, która skutecznie chroni wnętrze kamery przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Firma AXIS jest wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie kamer przemysłowych, które pozwalają na budowanie skutecznych w działaniu systemów nadzoru wideo z wykorzystaniem sieci komputerowych i  łączy teleinformatycznych. Wszystkie kamery sieciowe IP AXIS posiadają jedną wspólną cechę, którą jest doskonałe połączenie jakości obrazu z wysoką częstotliwością jego odświeżania.
GV-BX320D marki Geovision to profesjonalna kamera IP mogąca wygenerować krystalicznie czysty, ostry i bogaty w detale obraz w rozdzielczości 3Mpix (2048 x 1536). Ponadto, kamera megapikselowa GV-BX320D oferuje wiele dodatkowych możliwości, które pozwalają na tworzenie skutecznych w działaniu systemów telewizji przemysłowej IP.
Kamera megapikselowa GV-BX110D (4-9mm) marki Geovision to wysokiej klasy urządzenie wizyjne, którego konstrukcja pozwala na tworzenie wydajnych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu wizyjnego CCTV IP. Kamera IP H.264 z serii GV-BX110D (4-9mm) została wyposażona w bogaty zestaw funkcji, dzięki którym pozwala na prowadzenie nadzoru wideo na najwyższym poziomie jakości.
NBC-255-P to profesjonalne kamery sieciowe firmy Bosch, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji i właściwościom technicznym idealnie sprawdzają się podczas pracy w wymagających systemach telewizji przemysłowej CCTV IP. Kamery IP z serii NBC-255-P dzięki wysokiej funkcjonalności sprawdzają się w szerokiej gamie zastosowań.
SNC-RZ30P IPELA firmy Sony to zaawansowane technicznie kamery obrotowe IP, które ze względu na bardzo dobre parametry techniczne idealnie nadają się do budowy najbardziej wymagających instalacji CCTV IP dla takich obiektów, jak: centra handlowe, hotele, instytucje finansowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Kamery obrotowe IP z serii SNC-RZ30P stanowią doskonałe połączenie wysokiej jakości wyświetlanego obrazu, możliwości pracy w wymiarze całodobowym, wysokiej funkcjonalności oraz wydajnej pracy w sieci IP.

Archiwum